Eg har fått ein del tilbakemelding på desse fjærtrea som eg delte bilde av forrige veke, så då er det bare å dele fremgangsmåte. Den er egentlig ganske fort gjort, ein må bare ha utstyret for hand.
Du treng:
- Isoporkjegler (Panduro) Du kan og lage ei kjegle av papp.
- Fjær
- Lim
- Maling og pensel
Start med å male kjeglene i samme farge som fjæra er. Dette er fordi den kvite isoporen ikkje skal vise gjennom når du har limt på fjær. Når dette er tørka er det bare å begynne å lime på fjær. Eg begynte ca 5 cm fra bunnen, og limte rundt kjegla. Deretter gjorde eg det samme i fra toppen. Det er bare til å lime litt her og der, så blir resultatet bra til slutt.
Enkelt og fint! Vegard lurte på om eg ikkje var riktig når eg sette den to “fuglane” på bordet… Menn altså!
#diy #gjørdetselv #hjemmelaget #hjemmelaga #aftenposten #fjær #julepynt
#pandurohobby #bloggklubben #rom123 #design #redesign #kreativitet #kreativ #hobby #diy #gjørdetselv #hjemmelaget #hjemmelaga #aftenposten #fjær #julepynt
Åh, så utrolig herlige! Dette skal jeg prøve å lage selv også!
Ingrid Marie: Veldig søte ja
Kan jo lage i mange forskjellige farger også, alt som passer til interiøret 
Så kreativ du er Ida, kjekt å sjå og følgje med
, hels Vegard 
Silje Lillefosse: Så hyggelig Silje
Det skal eg gjere! Hels heim du og 
Nydelig <3
Noe så kult! dette var stilig
Marcela: Takk
Bergensergenser: Så bra
Bare å sette i gang 
Så utrolig fint det ble!
Mathilde C. Bjørnseth: Takk
Så utrolig søte de var
Elsker DIY-innlegg!
byAnne: Så bra
Eg har mangen av dei 
Skal sjekke de ut
Så fantastisk bra og fint!
Men i kanskje flere forskjellige farger i stedenfor kun en da det blir litt mer “fest” over det hele ^^,
Dette er jo absolutt en sånn typisk dekorasjon/julepynt som ikke alle andre har, og det er jo veldig positivt i mine øyne! Er lei av å ha det alle andre har! Kanskje jeg skal slenge meg på å lage noen sånne jeg også
Filippaa: Så hyggelig
Ja, det er sant det. Gøy å lage også! Dessuten koster slike tre ca 400 kr om man kjøper de på butikken!
Utrolig fine!
Fikk lyst til å lage sånne, håper bare ikke katten tar dem, hah
Tone Lund: haha, sant det! De er veldig lette da
så utrolig søte! Må nesten prøve det selv!
siljetorland.blogg.no: Anbefales
Var veldig fort gjort!
åå de var utrolig søte<33 Skal få prøvd å lage det!
De var veldig stilig
Ble ufattelig stilig! skikkelig classy